Hakkımızda

Saç simülasyonu yorumları com Hfs Center Saç Simülasyon müşterilerinin izinleri alınarak açılmış bir web sitesidir.Amacımız saç simülasyonu kullanıcıları ile yeni yaptırmayı düşünen kişileri aynı platform üzerinde toplamaktır.Bu sayede hem kullacı önerilerini almış hemde işlem kalitesinin ne kadar önemli olduğunu siz değerli müşterilerimizin görmesini amaçlamaktayız.

Saç simülasyonu nedir ? Saç gölgeleme nedir ? Saç pigmentasyonu nedir ?

Sorun yaşanan saç bölgesinin özel olarak geliştirilmiş cihaz yardımı ile bitkisel içerikli boyaları ile saç derisinin renklendirilmesi işlemidir.Yukarıda isimler ile anılmaktadır.

Saç simülasyonu ile saç dövmesi aynımıdır ?

İkisi işlem olarak biribirine yakın olmakla birlikte biribirinden tamamen farklı uygulamalardır.Saç simülasyonu bitkisel içerikli boyalar ile yapılır ve geçici bir sistemdir.Saç dövmesi ise kimyasal içeriği yüksek boyalarla yapılır ve lazer cihazları dışında asla çıkmaz.Buda zaman içerisinde istenmeyen durumlara sebebiyet verir.Zamanla yeşil ve mavi bir hal alır.Saç simülasyonunda ise zamanla solarak vücuttab atılır.

Saç simülasyonu kaç yıl kullanılır ?
Kişinin cilt yapısı ve yaşamsal fonksiyonları önemli bir etkendir.Ortalama 3 yıl gibi bir kullanım süresi vardır.Her yıl yenilenmesi önerilmektedir.

Saç simülasyon boyalarının özellikleri nelerdir ?

Bitkisel içerikli ürünlerdir.Burada en önemli faktör yaptırmak istediğiniz firmanın size bu ürünlerin dermatolojik testlerini gösterebilmesidir.En büyük özellikleri zamanla vücuttan solarak atılır.Bu anlamda BCNT ürünleri Dünyanın en kaliteli saç simülasyon boyalarıdır.

Saç simülasyonu fiyatları ?

Yapılacak bölgenin büyüklüğüne göre fiyatlandırma değişmektedir.Detaylı bilgi için 444 26 17

Kimler saç simülasyonu yaptırabilir ?

Saç sorunu yaşayan bay yada bayan herkes saç simülasyonu yaptırabilir.

Saç simülasyon uzmanı seçerken nelere dikkat edilmeli ?

Kesinlikle MEB onaylı belgeleri olduğuna dikkat edilmeli.

Saç simülasyon merkezi seçerken nelere dikkat edilmeli ?

Yasal belgelerin olması gerekmektedir.İşlem merkezinin bu işte uzmanlığını kontrol edilmedilir.

Türkiye'nin ilk saç simülasyon merkezi neresidir ?

Türk Paten Enstitüsünün belge verdiği ilk merkez HFS CENTER SAÇ SİMÜLASYON MERKEZİ dir.

İletişim Bilgileri

Adres : İstanbul